http://www.hint.cz/lota/

Portréty

Focení emocí

Nakladatelství HINT mne pověřilo nafocením knihy portrétů.
Není určeno koho mám fotit. Jediným kriteriem je, aby portrét byl zajímavý i pro diváky, kteří portrétovaného neznají.
Myslíte si, že nemůžete být modelka (model), protože nevypadáte jako z módního časopisu? Nepřipadá Vám, že právě tváře jako ze žurnálu, vylepšené v Photoshopu jsou trochu nudné?

V současné době fotím pro časopis Be a Woman. Fotíme hlavně nemodelky, které chtějí mít pár pěkných fotek. Focení probíhá za asistence stylistky Martiny Taborsky a jde o placenou službu.
Další možnost je focení jako modelka tj. předvádění šperků a modelů, to je naopak neplacené a modelka dostane všechny nafocené neupravené fotky v plném rozlišení. Fotky upravuji jen když mne to baví.

Focení pouze se mnou bez asistence je i nadále za úsměv, ale mám málo času, takže jen pro vybrané a osvědčené.

Pro případné použití fotek do časopisu, knihy apod. potřebuji mít podepsané model release.

Postup projektu mimika. Projekt mimika je série fotografií zobrazující lidskou tvář odrážející různé emoce. I malé povytažení obočí změní smysl výrazu tváře. Nejtěžsí je přemluvit modelky k ztvárnění negativních emocí (strach, údiv, vztek, zoufalství apod.), protože přitom nevypadají tak půvabně jak by si představovaly. Nejlepší jsou nominovány do knihy portrétů.
Barevné portréty.
Postup projektu Carte de visite. Tento projekt budou portréty s atributy, které o portrétované osobě prozradí její záliby, koníčky nebo povolání.
Romantické fotografie zamilovaných párů. Odvážnější z těchto fotografií končí v soukromém archivu párů a nemohu je zde publikovat.
Experimenty a ostatní fotky.
Fotky pro kalendář hudebnice 2016. Fotky pro kalendář Venuše.
Fotky pro pohlednice Žižkovský Pepík a jiné módní kreace.

Ryger

fotograf

ryger (závin) hint.cz

608 138 500